Prywatna sala kinowa w domu

sprawdź, jak spełnić marzenie

Wymarzony pokój kinowy

Przestrzeń dla koneserów

Przeznaczenie dedykowanego pomieszczenia na pokój rozrywki pozwala na najbardziej spektakularne efekty. W domowej sali kinowej można pozwolić sobie na przestrzeń dla koneserów i nietypowy wystrój. Zamknięcie się w takim miękkim świecie pozwala na chwilę przenieść się w objęcia filmu i oderwać od rzeczywistości. Seans pozostawia niezapomniany ślad w pamięci i zwiększoną dawkę adrenaliny w krwioobiegu.


poznaj rozwiązania - prywatna sala kinowa

logo cedia
sprawdź, co gwarantuje ten znak
Perfekcyjny obraz
Projekcja kinowa
Przestrzenny dźwięk
Sterowanie jednym palcem
Elektronika
Akustyka
Automatyzacja pomieszczenia
Fotele kinowe

Perfekcyjny obraz

daj się wciągnąć w akcję

Ekran w połączeniu z projektorem to kluczowy element sali kinowej. Ekrany rozpięte na stałej ramie zachowują idealną płaskość, a rama wykończona aksamitem podnosi postrzeganie kontrastu i pochłania niepożądane refleksy światła.

Układ ekranu z projektorem to wymyślny duet. Tkaniny projekcyjne mają różne kąty odbicia światła, różne wzmocnienie i właściwy ich dobór zależy od wielu czynników. Finalnie dążymy do uzyskania 14-16 fL jasności i maksymalizacji kontrastu. Ekrany występują również w postaci perforowanych tkanin, co umożliwia ukrycie frontowej sekcji głośników bezpośrednio za nimi.

Czytaj więcej o ekranach projekcyjnych na blogu


skontaktuj się z nami
logo cedia
sprawdź, co gwarantuje ten znak

Projekcja kinowa

Projektory wysokiej klasy

Projektor kinowy to maszyna generująca genialny obraz. W połączeniu z ekranem dba o utrzymanie kinowych emocji na wysokim poziomie. W budowanych przez nas salach projektory ukrywamy w dedykowanych zabudowach. Pozwala to utrzymać wysoka estetykę wnętrza oraz gwarantuje bezgłośną projekcję. Plastyczne kolory, głęboka czerń i dynamika obrazu niespotykana w kinie komercyjnym to jedna z zalet własnej sali kinowej. Włącz emocje i oglądaj znakomitej jakości filmy.


skontaktuj się z nami
logo cedia
sprawdź, co gwarantuje ten znak

Przestrzenny dźwięk

moc i finezja dźwięku

Rozmieszczenie głośnik jest bardzo ważne. Dedykowana sala kinowa w domu musi mieć skrupulatnie rozplanowaną lokalizację nagłośnienia. Nie ogranicza nas architektura i nie trzeba szukać kompromisów w zakresie lokalizacji głośników tak jak to często ma miejsce w pokoju dziennym. W sali kinowej można zastosować nagłośnienie dedykowane do zabudowy kinowej i ukryć je w ściany, sufity lub w dekoracji samego wnętrza. Głośniki frontowe można równie dobrze wyeksponować – imponujące „podłogówki” podłączone solidnym przewodem doceni każdy meloman. Ale w końcu do tego jest przeznaczony nasz pokój kinowy. Wybacza mało praktyczne konfiguracje, tu wspomniane eksponowanie okablowania jest jak najbardziej na miejscu.

Daj się pochłonąć akcji, poczuj się w jej sercu i oderwij się na chwilę od rzeczywistości.  


skontaktuj się z nami
logo cedia
sprawdź, co gwarantuje ten znak

Sterowanie jednym palcem

piloty do lamusa

Steruj sprzętem kinowym tak jak lubisz. Skorzystaj z naszej autorskiej aplikacji, która zamieni twój smartfon lub tablet w pilota. Nowa wizja sterowania na zasadzie scenariuszy "oglądaj telewizję" czy "słuchaj radia" nie wymaga specjalnej wiedzy. Po prostu naciśnij - reszta wykona się automatycznie włącznie z przyciemnieniem oświetlenia i regulacją klimatyzacji.

Nareszcie każdy z domowników bez specjalnej wiedzy o HDMI, kodekach, wejściach itp. może czuć się panem sytuacji.


skontaktuj się z nami
logo cedia
sprawdź, co gwarantuje ten znak

Elektronika

cyfrowa rewolucja

Zaawansowane systemy kinowe nie mogą się obejść bez solidnej porcji mocy. Aby wybuchy wprawiały w drżenie podłogę, a koncerty smyczkowe zachwycały szczegółowością i klarownością sekcja wzmacniaczy nie może być dziełem przypadku.

Dobra elektronika pozwala ożywić temperament naszych kolumn i poradzi sobie z mnogością podłączonych źródeł.

Nowoczesne podejście do oglądania filmów i muzyki przenosi nasze płytoteki w domową sieć. Teraz ulubiona muzyka i filmy dostępna jest nie tylko w kinie, ale na każdym telewizorze, smartfonie i tablecie w domu. Odtwarzacze strumieniowe zastąpiły już dawno poczciwe napędy CD, a sieciowa filozofia multimediów otwiera nowe możliwości.


skontaktuj się z nami
logo cedia
sprawdź, co gwarantuje ten znak

Akustyka sal kinowych

wnętrze przyjazne dla ucha

Przy konstruowaniu prywatnych sal tworzymy dedykowane ustroje akustyczne. Dzięki temu sale kinowe zyskują indywidualny, niepowtarzalny charakter. Skrupulatne obliczenia i bogate doświadczenie naszych specjalistów od akustyki pozwala wykrystalizować precyzyjną scenę muzyczną, odpowiednio zapanować nad odbiciami oraz likwidować uciążliwe fale stojące. Elementy akustyczne wtapiają się w finalny wystrój kina domowego i są naprawdę wyjątkowe.

Współpracując od wielu lat ze stolarnią z Kalwarii Zebrzydowskiej możemy zaproponować unikatowe konstrukcje niedostępne komercyjnie.


skontaktuj się z nami
logo cedia
sprawdź, co gwarantuje ten znak

Automatyzacja pomieszczenia

dobry klimat malowany światłem

Automatyzacja pozostałej infrastruktury takiej jak oświetlenie, ogrzewanie, elektryczne fotele, ruchome zasłony itp. podnosi prestiż twojej sali. Sceny świetlne i regulowana jasność lamp sprzyja budowaniu kinowego nastroju. Wchodząc do pokoju sala kinowa w domu ożywa, stopniowo rozjaśniając poszczególne elementy snopami światła. Fotele ustawiają się w ulubionej konfiguracji, a wentylacja rozpoczyna bezgłośną pracę, co wpływa na komfortowe oglądanie filmów. Pokój kinowy najlepiej sprawdzi się w pomieszczeniu bez okna - w piwnicy lub na poddaszu. Jednak sprawdzą się również zasłony zaciemniające lub rolety, które ograniczą wpadające światło dzienne.

Popuszczając wodze fantazji możemy wykreować swoisty spektakl zanim rozpoczniemy właściwą projekcję. Możemy się pochwalić różnymi nietypowymi rozwiązaniami np. wysuwany barek z podłogi lub ruchome kolumny ustawiające się w pozycji odsłuchowej.


skontaktuj się z nami
logo cedia
sprawdź, co gwarantuje ten znak

Fotele kinowe

siedź komfortowo

Wygodne fotele kinowe poza oczywistą funkcją dają masę dodatkowych możliwości. Podobnie jak w dobrej klasy samochodzie mogą być elektrycznie sterowanie, wentylowane, podgrzewane itp. Dodatkowo szeroka gama tkanin wykończeniowych i elementy dekoracyjne (np. drewniane) dają architektom możliwość wplecenia ich w Twoje kino domowe z właściwym smakiem.

Poczuj sub-nisko tonowe drgania kina domowego dzięki specjalnym transducerom. Unikatowe rozwiązanie wprowadzone przez nas do foteli wzmacnia wrażenia eksplozji i podobnych efektów uzupełniając bas o drgania mechaniczne. Poczuj bas w wyjątkowy sposób.


skontaktuj się z nami
logo cedia
sprawdź, co gwarantuje ten znak
 

Zrealizowane

prywatne sale kinowe


Od wielu lat pomagamy przekuwać marzenia o prawdziwym kinie domowym w rzeczywistość. Niezależnie od kalibru realizujemy profesjonalne kina domowe, każde pomieszczenie jest spektakularne i niepowtarzalne. Pracując z profesjonalistami szybko przekonasz się, że fachowa wiedza przyprawiona szczyptą pasji to klucz do uzyskania sukcesu.

Dostarczamy rozwiązania innowacyjne i nietuzinkowe. Cały proces od koncepcji po realizację kina domowego jest spójny i już na etapie projektowania porusza wszelkie aspekty techniczne, akustyczne i wizualne.

pdf pobierz ofertę w pdf
Prywatna sala kinowa Reda
Kino w domu - Gliwice
Krakow Cinema
GOLF CLUB CINEMA, KIELCE
ZERO-G CINEMA, WARSZAWA
THE WITCHER, WARSZAWA
B&W CINEMA, KRAKÓW
NAD CINEMA, SZCZECIN
SILENCIO CINEMA, NYSA
BLACK CINEMA, RZESZÓW
Mini kino w stylu glamour
BROWN & CREAM, SZCZECIN
THE RED CARPET CINEMA, KRAKÓW
LAZY AFTERNOON, ŁAZANY
MILES DAVIS CINEMA
MAESTRO CINEMA, KRAKÓW

Prywatna sala kinowa Reda

Zapraszamy do jednej z najbardziej spektakularnych realizacji prywatnej sali kinowej.
Sercem kina stał się flagowy procesor Lexicon RV9 wzmocniony 225-watowymi końcówkami mocy ze stajni Anthem.
Projektor JVC DLA-X7500 4K (e-shift), olbrzymi 172" ekran oraz kilka kilowatów mocy z głośników wbija w fotel. Na długo.


Kino w domu - Gliwice

Ekran w sali kinowej rozpościerający się praktycznie od podłogi do sufitu w połączeniu z najnowszym laserowym projektorem Sony 4K zapiera dech w piersiach. Zarówno filmy jak i gry na PlayStation wypełniają tą olbrzymią przestrzeń przenosząc rozrywkę na najwyższy level.
W sumie ponad 1.5 kW mocy i dwa 30 cm subwoofery generują falę dźwiękową wprawiającą w drgania każdą komórkę ciała.
Pełna adaptacja akustyczna, bar, łazienka, kuchnia, centralne sterowanie to dodatki, których zabraknąć nie mogło.Krakow Cinema

Jak w salonie uzyskać kinowy 120" obraz? Ramowy ekran Adeo Prestige i projektor Sony plus wyśmienite nagłośnienie Dynaudio Evoke. Całość sterowana dedykowaną aplikacją na tablecie.

GOLF CLUB CINEMA, KIELCE

Przebudowa amatorskiej salki kinowej.

Lubimy amatorskie projekty, jednak ewidentne braki w torach audio i video nie satysfakcjonowały właściciela. I słusznie. Dodatkowe problemy natury akustycznej (trudne skosy, przesłuch do innych pomieszczeń) nie pozwalały w pełni wykorzystać potencjału pomieszczenia. Inwestor postawił wysoko poprzeczkę, gdyż sala, poza oczywistą funkcją, miała służyć jako przestrzeń do sesji treningowych w grze w golfa.

Wymianie uległa cała elektronika, tor projekcji, pomieszczenie zostało wygłuszone i zaadaptowane akustycznie. Zniszczona sofa zastąpiona została kinowymi, elektrycznymi fotelami Home Cinema Modules. Projektor Sony HW65ES w połączeniu z ekranem Adeo i procesorem JBL Synthesis kreuje pierwszorzędny obraz. Potężnej mocy nagłośnienie i 2 subwoofery zestrojone akustycznie dostarczają niesłychanych wrażeń muzycznych. 
Sala została dostosowana do rozłożenia w przedniej części siatki wyłapującej piłki golfowe, rozwinięcie sztucznego trawnika oraz podłączenie czujnika ForeSight GC2. Całość wraz z oświetleniem zautomatyzowano, użytkownik z poziomu tabletu iPad steruje wszystkimi funkcjami kina. Sala zyskała niepowtarzalny, stylowy charakter mimo dość skomplikowanej geometrii.


zapytaj o wycenę

ZERO-G CINEMA, WARSZAWA

Elegancja i nowoczesność - tak najkrócej można by opisać naszą najnowszą realizację. Fenomenalne udźwiękowienie i najwyższej jakości projektor to gwarancja pełnego zanurzenia się w świecie filmu.


zapytaj o wycenę

THE WITCHER, WARSZAWA

Koncept sali kinowej inspirowanej premierą gry Wiedźmin 3: Dziki Gon.

zapytaj o wycenę

B&W CINEMA, KRAKÓW

Kino w dużym salonie. Sprzęt nawiązuje do nowoczesnego charakteru wnętrza, profesjonalny monitor plazmowy Panasonic w rozmiarze 65" daje genialny obraz. Głośniki B&W naścienne, sterowanie z jednego pilota RTI, dysk sieciowy, odtwarzacz Oppo, elektronika NAD. Całość skalibrowana, monitor z łatwością uzyskał certyfikat THX.

zapytaj o wycenę

NAD CINEMA, SZCZECIN

Sala kinowa na najwyższym światowym poziomie, w oparciu o topowy sprzęt zawitała do Szczecina. Jesteśmy dumni mogąc zaprezentować rezultat naszej kilkumiesięcznej pracy - począwszy od prac koncepcyjno projektowych aż do realizacji "pod klucz".
Realizacja wyróżniona przez CEDIA w kategorii BEST HOME CINEMA: 


zapytaj o wycenę

SILENCIO CINEMA, NYSA

Pełne klasy i elegancji kino. Podrażnienie zmysłów gwarantowane.

Realizacja wyróżniona przez CEDIA w kategorii BEST HOME CINEMA: zapytaj o wycenę

BLACK CINEMA, RZESZÓW

Kino z wykorzystaniem 85" telewizora Samsung. Wrażenia po kalibracji THX piorunujące.

zapytaj o wycenę

Mini kino w stylu glamour

Mini kino w stylu glamour Wnętrze pełne szkła i luster z olbrzymią kanapą i wielokanałowym oświetlenie LED to przestrzeń trudna zarówno akustycznie jak i pod względem design'u. Aby utrzymać minimalistyczny charakter całego salonu wybór padł na najnowszy model telewizora OLED z przekątną 77". Jego nieskończona głębia czerni idealnie komponuje się z czarną taflą szkła. Skalibrowany według wytycznych THX(R) zachwyca naturalnością i plastycznością kolorów. Gdy jest nieużywany, znika z pola widzenia. Nagłośnienie flagowym soundbarem B&W Panorama 2 wypełnia przestrzeń wielokanałowym dźwiękiem. Ta ciekawa konstrukcja z 9-cioma głośnikami, 5-cioma wzmacniaczami w klasie D dość poprawnie realizuje wielokanałową ścieżkę audio.

zapytaj o wycenę

BROWN & CREAM, SZCZECIN

Dla miłośników kina duża przekątna obrazu to połowa sukcesu, a dobry projektor, kolumny i elektronika - druga.

zapytaj o wycenę

THE RED CARPET CINEMA, KRAKÓW

Jak na prawdziwe, budowane od podstaw, kino przystało, wszystko jest pod kontrolą. Proporcje sali, akustyka, aranżacja oraz oczywiście dźwięk i obraz.
Stworzyliśmy jedyne i niepowtarzalne pomieszczenie w domu, w którym wbrew Einstein'owskiej logice czas biegnie inaczej... 


zapytaj o wycenę

LAZY AFTERNOON, ŁAZANY

Domowa biblioteka utrzymana w kolonialnym stylu zyskuje nową funkcjonalność. Zostaliśmy poproszeni o wkomponowanie dyskretnego systemu kinowego w niezwykle stylowe pomieszczenie. Chcąc utrzymać jakość dźwięku na poziomie hi-end oraz uwzględniając architektoniczne uwarunkowania zaprojektowaliśmy system, który z drżeniem serca o przyszłość polskich kin oddajemy w ręce właściciela.

zapytaj o wycenę

MILES DAVIS CINEMA

Sala z fenomenalnymi warunkami akustycznymi wykonana w oparciu o najwyższej jakości materiały oraz high-endowy tor analogowy. Wprost do audiofilskich odsłuchów stereo zgodnie z preferencjami klienta - 70% audio 30% kino.

zapytaj o wycenę

MAESTRO CINEMA, KRAKÓW

Cel: wysmakowanej jakości dźwięk uzupełniony projekcją - ku radości dzieciaków i całej przesympatycznej rodziny.

zapytaj o wycenę
Prywatna sala kinowa Reda
Prywatna sala kinowa Reda
Prywatna sala kinowa Reda
Prywatna sala kinowa Reda
Prywatna sala kinowa Reda
Kino w domu - Gliwice
Kino w domu - Gliwice
Kino w domu - Gliwice
Kino w domu - Gliwice
Krakow Cinema
Krakow Cinema
Krakow Cinema
Krakow Cinema
Krakow Cinema
GOLF CLUB CINEMA, KIELCE
GOLF CLUB CINEMA, KIELCE
GOLF CLUB CINEMA, KIELCE
GOLF CLUB CINEMA, KIELCE
GOLF CLUB CINEMA, KIELCE
GOLF CLUB CINEMA, KIELCE
GOLF CLUB CINEMA, KIELCE
ZERO-G CINEMA, WARSZAWA
ZERO-G CINEMA, WARSZAWA
ZERO-G CINEMA, WARSZAWA
ZERO-G CINEMA, WARSZAWA
THE WITCHER, WARSZAWA
THE WITCHER, WARSZAWA
THE WITCHER, WARSZAWA
B&W CINEMA, KRAKÓW
B&W CINEMA, KRAKÓW
B&W CINEMA, KRAKÓW
B&W CINEMA, KRAKÓW
B&W CINEMA, KRAKÓW
NAD CINEMA, SZCZECIN
NAD CINEMA, SZCZECIN
NAD CINEMA, SZCZECIN
SILENCIO CINEMA, NYSA
SILENCIO CINEMA, NYSA
SILENCIO CINEMA, NYSA
SILENCIO CINEMA, NYSA
SILENCIO CINEMA, NYSA
SILENCIO CINEMA, NYSA
SILENCIO CINEMA, NYSA
BLACK CINEMA, RZESZÓW
BLACK CINEMA, RZESZÓW
Mini kino w stylu glamour
Mini kino w stylu glamour
Mini kino w stylu glamour
BROWN & CREAM, SZCZECIN
BROWN & CREAM, SZCZECIN
BROWN & CREAM, SZCZECIN
BROWN & CREAM, SZCZECIN
THE RED CARPET CINEMA, KRAKÓW
THE RED CARPET CINEMA, KRAKÓW
THE RED CARPET CINEMA, KRAKÓW
LAZY AFTERNOON, ŁAZANY
LAZY AFTERNOON, ŁAZANY
MILES DAVIS CINEMA
MILES DAVIS CINEMA
MILES DAVIS CINEMA
MILES DAVIS CINEMA
MILES DAVIS CINEMA
MAESTRO CINEMA, KRAKÓW
MAESTRO CINEMA, KRAKÓW
MAESTRO CINEMA, KRAKÓW
MAESTRO CINEMA, KRAKÓW
MAESTRO CINEMA, KRAKÓW
MAESTRO CINEMA, KRAKÓW

Kino w domu projekty

Proces realizacji kina domowego


I etap realizacji kina w salonie
 • prace twórczo - koncepcyjne i spotkanie w miejscu inwestycji
 • prezentacja możliwości i rozwiązań
  w naszych Salonach
II etap realizacji kina w salonie
 • projekt techniczny
 • współpraca z architektem
 • wstępna aranżacja sali
 • indywidualny dobór głośników, projektora i elektroniki
 • obliczenia i koncepcja akustyczna
III etap realizacji kina w salonie
 • prace instalacyjne okablowania
  i urządzeń AV
 • rozruch systemu
 • kalibracja torów audio i video certyfikowana przez THX® i Dolby®
 • programowanie aplikacji sterującej

Serdecznie zapraszamy do podjęcia współpracy. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.
Kliknij i skontaktuj się z nami

Tak może wyglądać

Twoja prywatna
sala kinowa


Zadzwoń i dowiedz się więcej
tel. 502 051 638 

lub napisz do nas na
hdcinema logo

Aby móc wpełni korzystać z możliwości naszej strony
zalecamy oglądanie jej w orientacji pionowej.
indicator