Pokój kinowy

w Twoim domu

Sprawdź, jak spełnić marzenie

Kino w salonie

Instalacje kinowe w pokoju

Dzięki naszym rozwiązaniom każdy może urządzić kino domowe w salonie. Wykorzystanie pokoju dziennego pozwala stworzyć odpowiednią przestrzeń kinową. Wykorzystane urządzenia według indywidualnych wymagań z łatwością dostosowują się do designu wnętrza, w razie konieczności zupełnie znikają z pola widzenia. Projekt kina domowego dostosujemy do każdego stylu. Proste jak i bardzo wymagające realizacje nie stanowią dla nas żadnego problemu. Wykonujemy zadania bez kompromisów jakościowych.  


poznaj rozwiązania - kino w salonie

logo cedia
sprawdź, co gwarantuje ten znak
Duża przekątna
Przestrzenny dźwięk
Sterowanie jednym palcem
Elektronika
Automatyzacja pomieszczenia

Duża przekątna - dużo emocji

Perfekcyjny obraz na telewizorze

Duża przekątna to istota dobrej zabawy. Im większe pole widzenia wypełni nasz telewizor tym ciekawszy efekt. Oczywiście marka, rozdzielczość, technologia ma znaczenie, wybór telewizora nie jest jednoznaczny. Planując swój kąt multimedialny szerokie spojrzenie na technologiczne zagadki pozwoli skonfigurować system tak, aby efekt był możliwie najlepszy. Pomagamy odnaleźć się w gąszczu gamutów, UHD, 4K, 1000 Hz oraz RGB i BT.709. Skonsultuj z nami swoje pomysły, a zyskasz pewność, że trafiłeś w ręce profesjonalistów.

Masz już fajny telewizor? Nie zapomnij go skalibrować.


skontaktuj się z nami
logo cedia
sprawdź, co gwarantuje ten znak

Przestrzenny dźwięk

dyskretnie ale z pełna mocą

Kolumny nie powinny dostawać „zadyszki” przy odważniejszym odkręceniu gałki głośności. Muszą mieć „oddech” i dynamikę. Rozmieszczone według Dolby® przeniosą cię w środek akcji i oczarują bogatą przestrzenią.

Oddzielamy marketowy plastik od dobrego brzmienia, szukamy czegoś więcej i wykraczamy poza ramy przeciętności. Współpracujemy z architektami, dobieramy i dostarczamy sprzęt.

Umów się na spotkanie z naszym specjalistą.


skontaktuj się z nami
logo cedia
sprawdź, co gwarantuje ten znak

Sterowanie jednym palcem

piloty do lamusa

Steruj sprzętem kinowym tak jak lubisz. Skorzystaj z naszej autorskiej aplikacji, która zamieni twój smartfon lub tablet w pilota. Nowa wizja sterowania na zasadzie scenariuszy "oglądaj telewizję" czy "słuchaj radia" nie wymaga specjalnej wiedzy. Po prostu naciśnij - reszta wykona się automatycznie.

Nareszcie każdy z domowników bez specjalnej wiedzy o HDMI, kodekach, wejściach itp. może czuć się panem sytuacji.  


skontaktuj się z nami
logo cedia
sprawdź, co gwarantuje ten znak

Elektronika

amplituner to nie wszystko

Pisaliśmy o  kolumnach. Wzmacniacze i kolumny tworzą nierozłączny tandem. Nie zawsze amplituner „udźwignie” większe kolumny i zgra się z nimi brzmieniowo. Należy dopasować moc do możliwości kolumn bądź zastosować oddzielny wzmacniacz. Amplituner jako serce systemu musi poradzić sobie ze strumieniami analogowymi i cyfrowymi, poprawnie je zdekodować. Ważne, aby miał odpowiedni garnitur wejść i wyjść dając możliwość przyszłej rozbudowy. (Czytaj więcej o amplitunerach na naszym blogu.)

System uzupełnia odtwarzacz blu-ray, odtwarzacz multimedialny, streamer muzyki, dyski sieciowe NAS i tym podobne elementy.  


skontaktuj się z nami
logo cedia
sprawdź, co gwarantuje ten znak

Automatyzacja pomieszczenia

metamorfoza pokoju dziennego w kino

Skoro automatycznie sterujemy swoim kinem (tutaj pisaliśmy o jednym pilocie do wszystkiego) sugerujemy zautomatyzować dodatkowo oświetlenie i rolety/zasłony. Za jednym naciśnięciem będziemy mogli dokonać transformacji swojego salonu w rasową salę kinową. Włączanie takiego kina to czysta przyjemność – poza rozpoczęciem seansu filmowego nasze oświetlenie dyskretnie przyciemni się, okna się zasłonią. Imponujący spektakl.

Masz lub planujesz automatykę domową? System kinowy świetnie się integruje z systemami inteligentnego domu.


skontaktuj się z nami
logo cedia
sprawdź, co gwarantuje ten znak
 

Zrealizowane

sale kinowe w domu

HDCINEMA to kompleksowe rozwiązania audiowizualne w twoim domu.

Zaprojektujemy i wykonamy dla ciebie niepowtarzalną przestrzeń kinową. Specjalizujemy się w kreowaniu prywatnych sal kinowych, oraz systemów kina domowego.

Pomożemy Ci spełnić marzenie oddając do Twojej dyspozycji nasz zespół inżynierów, akustyków i architektów. Pracując z pasją dokonamy transformacji wybranej przestrzeni na profesjonalną salę kinową z wysokiej jakości systemem projekcyjnym i dźwiękowym. 

pdf pobierz ofertę w pdf
Prywatna sala kinowa Reda
Kino w domu - Gliwice
Krakow Cinema
GOLF CLUB CINEMA, KIELCE
ZERO-G CINEMA, WARSZAWA
THE WITCHER, WARSZAWA
B&W CINEMA, KRAKÓW
NAD CINEMA, SZCZECIN
SILENCIO CINEMA, NYSA
BLACK CINEMA, RZESZÓW
Mini kino w stylu glamour
BROWN & CREAM, SZCZECIN
THE RED CARPET CINEMA, KRAKÓW
LAZY AFTERNOON, ŁAZANY
MILES DAVIS CINEMA
MAESTRO CINEMA, KRAKÓW

Prywatna sala kinowa Reda

Zapraszamy do jednej z najbardziej spektakularnych realizacji prywatnej sali kinowej.
Sercem kina stał się flagowy procesor Lexicon RV9 wzmocniony 225-watowymi końcówkami mocy ze stajni Anthem.
Projektor JVC DLA-X7500 4K (e-shift), olbrzymi 172" ekran oraz kilka kilowatów mocy z głośników wbija w fotel. Na długo.


Kino w domu - Gliwice

Ekran w sali kinowej rozpościerający się praktycznie od podłogi do sufitu w połączeniu z najnowszym laserowym projektorem Sony 4K zapiera dech w piersiach. Zarówno filmy jak i gry na PlayStation wypełniają tą olbrzymią przestrzeń przenosząc rozrywkę na najwyższy level.
W sumie ponad 1.5 kW mocy i dwa 30 cm subwoofery generują falę dźwiękową wprawiającą w drgania każdą komórkę ciała.
Pełna adaptacja akustyczna, bar, łazienka, kuchnia, centralne sterowanie to dodatki, których zabraknąć nie mogło.Krakow Cinema

Jak w salonie uzyskać kinowy 120" obraz? Ramowy ekran Adeo Prestige i projektor Sony plus wyśmienite nagłośnienie Dynaudio Evoke. Całość sterowana dedykowaną aplikacją na tablecie.

GOLF CLUB CINEMA, KIELCE

Przebudowa amatorskiej salki kinowej.

Lubimy amatorskie projekty, jednak ewidentne braki w torach audio i video nie satysfakcjonowały właściciela. I słusznie. Dodatkowe problemy natury akustycznej (trudne skosy, przesłuch do innych pomieszczeń) nie pozwalały w pełni wykorzystać potencjału pomieszczenia. Inwestor postawił wysoko poprzeczkę, gdyż sala, poza oczywistą funkcją, miała służyć jako przestrzeń do sesji treningowych w grze w golfa.

Wymianie uległa cała elektronika, tor projekcji, pomieszczenie zostało wygłuszone i zaadaptowane akustycznie. Zniszczona sofa zastąpiona została kinowymi, elektrycznymi fotelami Home Cinema Modules. Projektor Sony HW65ES w połączeniu z ekranem Adeo i procesorem JBL Synthesis kreuje pierwszorzędny obraz. Potężnej mocy nagłośnienie i 2 subwoofery zestrojone akustycznie dostarczają niesłychanych wrażeń muzycznych. 
Sala została dostosowana do rozłożenia w przedniej części siatki wyłapującej piłki golfowe, rozwinięcie sztucznego trawnika oraz podłączenie czujnika ForeSight GC2. Całość wraz z oświetleniem zautomatyzowano, użytkownik z poziomu tabletu iPad steruje wszystkimi funkcjami kina. Sala zyskała niepowtarzalny, stylowy charakter mimo dość skomplikowanej geometrii.


zapytaj o wycenę

ZERO-G CINEMA, WARSZAWA

Elegancja i nowoczesność - tak najkrócej można by opisać naszą najnowszą realizację. Fenomenalne udźwiękowienie i najwyższej jakości projektor to gwarancja pełnego zanurzenia się w świecie filmu.


zapytaj o wycenę

THE WITCHER, WARSZAWA

Koncept sali kinowej inspirowanej premierą gry Wiedźmin 3: Dziki Gon.

zapytaj o wycenę

B&W CINEMA, KRAKÓW

Kino w dużym salonie. Sprzęt nawiązuje do nowoczesnego charakteru wnętrza, profesjonalny monitor plazmowy Panasonic w rozmiarze 65" daje genialny obraz. Głośniki B&W naścienne, sterowanie z jednego pilota RTI, dysk sieciowy, odtwarzacz Oppo, elektronika NAD. Całość skalibrowana, monitor z łatwością uzyskał certyfikat THX.

zapytaj o wycenę

NAD CINEMA, SZCZECIN

Sala kinowa na najwyższym światowym poziomie, w oparciu o topowy sprzęt zawitała do Szczecina. Jesteśmy dumni mogąc zaprezentować rezultat naszej kilkumiesięcznej pracy - począwszy od prac koncepcyjno projektowych aż do realizacji "pod klucz".
Realizacja wyróżniona przez CEDIA w kategorii BEST HOME CINEMA: 


zapytaj o wycenę

SILENCIO CINEMA, NYSA

Pełne klasy i elegancji kino. Podrażnienie zmysłów gwarantowane.

Realizacja wyróżniona przez CEDIA w kategorii BEST HOME CINEMA: zapytaj o wycenę

BLACK CINEMA, RZESZÓW

Kino z wykorzystaniem 85" telewizora Samsung. Wrażenia po kalibracji THX piorunujące.

zapytaj o wycenę

Mini kino w stylu glamour

Mini kino w stylu glamour Wnętrze pełne szkła i luster z olbrzymią kanapą i wielokanałowym oświetlenie LED to przestrzeń trudna zarówno akustycznie jak i pod względem design'u. Aby utrzymać minimalistyczny charakter całego salonu wybór padł na najnowszy model telewizora OLED z przekątną 77". Jego nieskończona głębia czerni idealnie komponuje się z czarną taflą szkła. Skalibrowany według wytycznych THX(R) zachwyca naturalnością i plastycznością kolorów. Gdy jest nieużywany, znika z pola widzenia. Nagłośnienie flagowym soundbarem B&W Panorama 2 wypełnia przestrzeń wielokanałowym dźwiękiem. Ta ciekawa konstrukcja z 9-cioma głośnikami, 5-cioma wzmacniaczami w klasie D dość poprawnie realizuje wielokanałową ścieżkę audio.

zapytaj o wycenę

BROWN & CREAM, SZCZECIN

Dla miłośników kina duża przekątna obrazu to połowa sukcesu, a dobry projektor, kolumny i elektronika - druga.

zapytaj o wycenę

THE RED CARPET CINEMA, KRAKÓW

Jak na prawdziwe, budowane od podstaw, kino przystało, wszystko jest pod kontrolą. Proporcje sali, akustyka, aranżacja oraz oczywiście dźwięk i obraz.
Stworzyliśmy jedyne i niepowtarzalne pomieszczenie w domu, w którym wbrew Einstein'owskiej logice czas biegnie inaczej... 


zapytaj o wycenę

LAZY AFTERNOON, ŁAZANY

Domowa biblioteka utrzymana w kolonialnym stylu zyskuje nową funkcjonalność. Zostaliśmy poproszeni o wkomponowanie dyskretnego systemu kinowego w niezwykle stylowe pomieszczenie. Chcąc utrzymać jakość dźwięku na poziomie hi-end oraz uwzględniając architektoniczne uwarunkowania zaprojektowaliśmy system, który z drżeniem serca o przyszłość polskich kin oddajemy w ręce właściciela.

zapytaj o wycenę

MILES DAVIS CINEMA

Sala z fenomenalnymi warunkami akustycznymi wykonana w oparciu o najwyższej jakości materiały oraz high-endowy tor analogowy. Wprost do audiofilskich odsłuchów stereo zgodnie z preferencjami klienta - 70% audio 30% kino.

zapytaj o wycenę

MAESTRO CINEMA, KRAKÓW

Cel: wysmakowanej jakości dźwięk uzupełniony projekcją - ku radości dzieciaków i całej przesympatycznej rodziny.

zapytaj o wycenę
Prywatna sala kinowa Reda
Prywatna sala kinowa Reda
Prywatna sala kinowa Reda
Prywatna sala kinowa Reda
Prywatna sala kinowa Reda
Kino w domu - Gliwice
Kino w domu - Gliwice
Kino w domu - Gliwice
Kino w domu - Gliwice
Krakow Cinema
Krakow Cinema
Krakow Cinema
Krakow Cinema
Krakow Cinema
GOLF CLUB CINEMA, KIELCE
GOLF CLUB CINEMA, KIELCE
GOLF CLUB CINEMA, KIELCE
GOLF CLUB CINEMA, KIELCE
GOLF CLUB CINEMA, KIELCE
GOLF CLUB CINEMA, KIELCE
GOLF CLUB CINEMA, KIELCE
ZERO-G CINEMA, WARSZAWA
ZERO-G CINEMA, WARSZAWA
ZERO-G CINEMA, WARSZAWA
ZERO-G CINEMA, WARSZAWA
THE WITCHER, WARSZAWA
THE WITCHER, WARSZAWA
THE WITCHER, WARSZAWA
B&W CINEMA, KRAKÓW
B&W CINEMA, KRAKÓW
B&W CINEMA, KRAKÓW
B&W CINEMA, KRAKÓW
B&W CINEMA, KRAKÓW
NAD CINEMA, SZCZECIN
NAD CINEMA, SZCZECIN
NAD CINEMA, SZCZECIN
SILENCIO CINEMA, NYSA
SILENCIO CINEMA, NYSA
SILENCIO CINEMA, NYSA
SILENCIO CINEMA, NYSA
SILENCIO CINEMA, NYSA
SILENCIO CINEMA, NYSA
SILENCIO CINEMA, NYSA
BLACK CINEMA, RZESZÓW
BLACK CINEMA, RZESZÓW
Mini kino w stylu glamour
Mini kino w stylu glamour
Mini kino w stylu glamour
BROWN & CREAM, SZCZECIN
BROWN & CREAM, SZCZECIN
BROWN & CREAM, SZCZECIN
BROWN & CREAM, SZCZECIN
THE RED CARPET CINEMA, KRAKÓW
THE RED CARPET CINEMA, KRAKÓW
THE RED CARPET CINEMA, KRAKÓW
LAZY AFTERNOON, ŁAZANY
LAZY AFTERNOON, ŁAZANY
MILES DAVIS CINEMA
MILES DAVIS CINEMA
MILES DAVIS CINEMA
MILES DAVIS CINEMA
MILES DAVIS CINEMA
MAESTRO CINEMA, KRAKÓW
MAESTRO CINEMA, KRAKÓW
MAESTRO CINEMA, KRAKÓW
MAESTRO CINEMA, KRAKÓW
MAESTRO CINEMA, KRAKÓW
MAESTRO CINEMA, KRAKÓW

Proces realizacji


I etap realizacji kina w salonie
 • prace twórczo - koncepcyjne i spotkanie w miejscu inwestycji
 • prezentacja możliwości i rozwiązań
  w naszych Salonach
II etap realizacji kina w salonie
 • projekt techniczny
 • współpraca z architektem
 • indywidualny dobór głośników, telewizora i elektroniki
III etap realizacji kina w salonie
 • prace instalacyjne okablowania
  i urządzeń AV
 • rozruch systemu
 • kalibracja torów audio i video certyfikowana przez THX® i Dolby®
 • programowanie aplikacji sterującej

Serdecznie zapraszamy do podjęcia współpracy. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.
Kliknij i skontaktuj się z nami

Tak może wyglądać

Twoje kino w domu


Zadzwoń i dowiedz się więcej
tel. 502 051 638 

lub napisz do nas na
hdcinema logo

Aby móc wpełni korzystać z możliwości naszej strony
zalecamy oglądanie jej w orientacji pionowej.
indicator