Wyposażenie sal konferencyjnych

profesjonalne projekty i realizacja systemów multimedialnych


Oferujemy wysokiej klasy sprzęty multimedialne dedykowane celom biznesowym. Zestawy do wideokonferencji i telekonferencji umożliwiają jednoczesną komunikację z osobami fizycznie znajdującymi się w różnych lokalizacjach. Projektujemy przestrzeń spotkań w oparciu o cele: perfekcyjna widoczność, słyszalność z każdego miejsca sali, ergonomia i nowoczesna estetyka. Doświadczony zespół pomoże Państwu stworzyć dedykowaną przestrzeń konferencyjną, która najpełniej odpowiada potrzebom danej firmy.

poznaj nowoczesne rozwiązania - kliknij

Systemy wideokonferencyjne Polycom i Cisco


Działamy w oparciu o sprawdzone zestawy do wideokonferencji i telekonferencji wiodących, światowych producentów m.in. Polycom i Cisco. Różnorodność oferty pozwala wybrać urządzenia idealne zarówno do małych i średnich firm, jak i dużych przedsiębiorstw, sal wykładowych czy obiektów hotelowych. Systemy wideokonferencyjne wyposażone w wysokiej klasy kamery zapewniają transmisję obrazu w wysokiej rozdzielczości, a markowe mikrofony i głośniki pozwolą uzyskać słyszalność na poziomie osobistego spotkania.


poznaj nowoczesne rozwiązania - kliknij

Sale konferencyjne

Projekt, realizacja, multimedia

Wspieramy swoją profesjonalną wiedzą inwestorów, architektów i najemców w zakresie tworzenia sal/centrów konferencyjnych. Doświadczony zespół pomoże Państwu stworzyć dedykowaną przestrzeń konferencyjną.

Nasze realizacje znalazły uznanie w całej Polsce i pracują stabilnie od wielu lat. W branży znani jesteśmy z rozwiązań nietuzinkowych opartych o markowy sprzęt.

Staramy się zrozumieć Państwa potrzeby, aby optymalnie je zrealizować.

Pobierz naszą ofertę w PDF


logo cedia
sprawdź, co gwarantuje ten znak
Ekran
Projektor
Mikrofony
Głosniki
System sterowania
Przyłącza multimedialne
Telefony
Automatyzacja pomieszczenia - oświetlenie
Automatyzacja pomieszczenia - klimatyzacja
Automatyzacja pomieszczenia - rolety
Meble
Wiedokonferencje

Ekran

INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA

Podążamy za trendami największych producentów znanych w branży z innowacyjności połączonej ze stabilnością. Wraz z rozwojem techniki doświadczamy ewoluującej wizji sal konferencyjnych.

Wszystko to sprawia, że projektowane przez nas sale stają się przyjazne w codziennym użytkowaniu i nowoczesne.


skontaktuj się z nami
logo cedia
sprawdź, co gwarantuje ten znak

Projektor

PROJEKCJA BEZ ZNIEKSZTAŁCEŃ

Właściwie dobrany tor projekcji gwarantuje dobry kontrast i czytelny obraz z każdego miejsca w sali. Standardy konferencyjne precyzyjnie określają parametry techniczne które dobra sala powinna spełniać. Przykładowo ekran nie powinien znajdować się zbyt wysoko, bo uczestnicy zakończą spotkanie z bólem karku.

Proces projektowy polega na doborze odpowiedniego projektora i ekranu które sprostają indywidualnym warunkom występującym w Państwa sali.


skontaktuj się z nami
logo cedia
sprawdź, co gwarantuje ten znak

Mikrofony

DOSKONAŁA SŁYSZALNOŚĆ PRZY TELE I VIDEO KONFERENCJACH

Im większa jest sala konferencyjna tym trudniej prawidłowo przechwycić głos wszystkich uczestników.

Rozwiązania proponowane przez Cisco lub Polycom w postaci dodatkowych mikrofonów stają się niewystarczające. Wyznając zasadę, że nie ma gorszych miejsc rozwiązujemy powyższe sytuacje wprowadzając większą ilość mikrofonów i cyfrową obróbkę dźwięku.

Nie zapominamy o kalibracji czyli dostrojeniu macierzy mikrofonów do warunków panujących w Państwa pomieszczeniu. 


skontaktuj się z nami
logo cedia
sprawdź, co gwarantuje ten znak

Nagłośnienie

KOMFORT AKUSTYCZNY


Przestrzenie przyjazne akustycznie wpływają na czytelniejszy przekaz pasma mowy.
Mniej pogłosu w pomieszczeniu to zredukowana ilość odbić dźwięku i mniejsze zmęczenie Twojej głowy.
Nagłośnienie sal konferencyjnych podnosi komfort spotkań i ociepla klimat.

skontaktuj się z nami
logo cedia
sprawdź, co gwarantuje ten znak

Systemy sterowania

STEROWANIE JEDNYM PALCEM

Wprowadzamy nowe doświadczenie w zakresie zarządzania urządzeniami na sali konferencyjnej.

Zastępujemy piloty ze zbyt dużą ilością przycisków ekranem dotykowym. Dedykowana aplikacja pozwala na sterowanie salą na zasadzie scenariuszy typu „uruchom prezentację”, „uruchom wideokonferencję”.

Proponowane przez nas rozwiązania są na tyle intuicyjne, że nie sprawią kłopotu żadnemu z pracowników.


skontaktuj się z nami
logo cedia
sprawdź, co gwarantuje ten znak

Przyłącza multimedialne

HARMONIA NA STOLE KONFERENCYJNYM

Zadbaj o ergonomię i porządek z kablami na swoim stole konferencyjnym. Uchylne przyłącza są zawsze pod ręką zapewniając niezbędne podłączenia multimedialne jak również elektryczne i sieciowe. Otwórz, podłącz i zamknij.

Modułowa konstrukcja umożliwia nieograniczone możliwości konfiguracji, a szeroka paleta barw i materiałów idealnie dopasuje przyłącza do twojego designu.

Przyłącze może być zintegrowane z retractorami czyli automatycznie zwijanymi przewodami dla maksymalnej wygody i estetyki.

Plug into a world of possibilities


skontaktuj się z nami
logo cedia
sprawdź, co gwarantuje ten znak

Telefony konferencyjne

NOWY WYMIAR TELEKONFERENCJI

Proponowane przez nas systemy konferencyjne rozwiązują problem ze słabą słyszalnością rozmówców i niską jakością sygnału audio. Przy średniej wielkości pomieszczeń sprawdzają się dodatkowe mikrofony dostarczane przez producenta. Przy większych salach integrujemy telefon z zewnętrzną infrastrukturą mikrofonowo – nagłośnieniową.

Oferujemy unikalną możliwość zupełnej integracji telefonu z systemem AV. Oznacza to zastąpienie telefonu specjalną kartą obsługującą linie analogowe jak i VoIP. Wybranie numeru następuje z poziomu ekranu dotykowego w aplikacji sterującej.


skontaktuj się z nami
logo cedia
sprawdź, co gwarantuje ten znak

Automatyzacja pomieszczenia

PROSTA OBSŁUGA - WIĘCEJ CZASU DLA IT

Systemy sterowania nie pozwalają na przypadek.

Udostępniają użytkownikom podstawową funkcjonalność wystarczającą do codziennej pracy. W ten sposób nie istnieje możliwość przypadkowego rozregulowania urządzeń.

W efekcie sale konferencyjne nie wymagają istotnej atencji działów IT.


skontaktuj się z nami
logo cedia
sprawdź, co gwarantuje ten znak

Meble konferencyjne

UNIKALNA PRZESTRZEŃ KONFERENCYJNA

Wyposażamy przestrzenie konferencyjne w meble biurowe. Oferujemy m.in. krzesła i fotele menadżerskie, klasyczne i nowoczesne sofy, stoły konferencyjne, systemy prowadzenia przewodów oraz inne nietypowe rozwiązania. Współpracujemy z wiodącymi producentami np. Nowy Styl.

Wygodne siedzisko krzesła, ergonomiczny profil oparcia sprzyja długim spotkaniom. Markowy fotel bądź krzesło sprawia, że czujemy się mniej zmęczeni, a unikalny design podkreśla wyjątkowy charakter samego wnętrza.


skontaktuj się z nami
logo cedia
sprawdź, co gwarantuje ten znak

Wideokonferencje

EFEKTYWNE SPOTKANIA

Czy wiesz, że przekaz werbalny to zaledwie 7% całej komunikacji? 38% to mowa ciała a 53% mimika twarzy. (prof. A. Mehrabian). Więc wideo-konferencje dają mierzalne korzyści nie tylko ekonomiczne (oszczędność czasu pracowników) ale przede wszystkim wrażenie naturalnej komunikacji między ludźmi i tym samym efektywność i zrozumienie.

Wideokonferencje łączą rozproszone grupy pracowników w jeden zespół pracujący nad wspólnym zagadnieniem. Mogą być wspierane przez stałą infrastrukturę (kamera, kodek) bądź tworzyć wirtualne pokoje konferencyjne. Powyższe rozwiązania można swobodnie łączyć, gdzie duże sale wideo-konferencyjne sprzęgane są z użytkownikami używającymi smartfonów, tabletów czy laptopów udostępniając obraz z wbudowanych kamer.


skontaktuj się z nami
logo cedia
sprawdź, co gwarantuje ten znak

Sprzęt do tele i wideokonferencji

Indywidualne rozwiązania i gotowe zestawy

Głównym zadaniem wideokonferencji jest umożliwienie naturalnej komunikacji między ludźmi. Stają się niezastąpionym narzędziem do codziennego wykorzystania, likwidując bariery odległości geograficznych wszystkich uczestników. Profesjonalnie wykonane i zoptymalizowane systemy wideokonferencyjne łączą grupy pracowników w jeden zespół, minimalizując koszty i oszczędzając cenny czas.

Wychodzimy Państwu naprzeciw, oferując kompleksowe realizacje sal konferencyjnych wraz z wyposażeniem w zestawy do wideokonferencji. Multimedialna, interaktywna komunikacja na najwyższym poziomie to nasz priorytet. Właściwie dobrany tor projekcji gwarantuje dobry kontrast i czytelny obraz z każdego miejsca w sali, a odpowiednie nagłośnienie podnosi komfort spotkań. Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, jak jest to ważny element. Dopiero profesjonalna analiza warunków panujących na sali (oświetlenie, geometria, ilość uczestników, charakter spotkań, itp.) sprawi, że twoja sala będzie doskonała.

Stosujemy tylko sprawdzone i wiarygodne systemy. Markowy sprzęt rzadko zawodzi nasze zaufanie, pozwala przyzwyczaić się do stabilnego i przewidywalnego działania. Dobry system wideokonferencyjny wspiera nasze prezentacje, łączy nas ze światem i właściwie pozwala zapomnieć, że istnieje. Tworzymy zestawy telekonferencyjne oraz wideokonferencyjne bazując na produktach marek Cisco i Polycom.  

 

Zrealizowane sale konferencyjne


Dobra jakość ze szczyptą pasji to motto naszej firmy.

Tworzone przez nas sale konferencyjne to skrojone na miarę Państwa potrzeb narzędzie codziennej pracy. Rozumiejąc potrzeby użytkowników i korzystając z doświadczenia redukujemy do minimum czas potrzebny na realizację dowolnie złożonego systemu.

Doświadczony zespół pracowników doskonale wie jak zaprojektować salę konferencyjną , poprowadzimy Państwa od prac koncepcyjnych po instalację. Cennik ustalany jest indywidualnie i uzależniony jest od różnych czynników tj. wielkość pomieszczenia czy rodzaju zastosowanych systemów.


Solitan, Włocławek
BWI Group, Balice
DAF Wanicki, Kraków
Poszetka, Kraków
Nestle Purina, Wrocław
Profident, Kielce
Polska Grupa Górnicza, sala zarządu, Katowice
DPD Polska, Warszawa
Silesia Star, Katowice
MEGMAR Logistics, Kutno
UTC AEROSPACE SYSTEMS, WROCŁAW
DTW, Zabierzów (część III)
Babiaczyk, Skrocki i Wspólnicy
INVEST PARK, Wałbrzych
UTC AEROSPACE SYSTEMS, Wrocław
PRATT & WHITNEY, Kalisz
PRATT & WHITNEY II, Kalisz
DTW, Zabierzów (część II)
KUHN, Poznań
DTW, Zabierzów (część I)
BAHLSEN SP. Z O.O., SKAWINA
MOTOROLA SOFTWARE GROUP 2, KRAKÓW
MOTOROLA SOFTWARE GROUP, KRAKÓW
ARCELOR MITTAL, Dąbrowa Górnicza
VALEO, Chrzanów
MPO, SPÓŁKA Z O. O., KRAKÓW
Sala konferencyjna, Kraków
DENTAL, Częstochowa

Solitan, Włocławek

Firma Solitan zajmuje się dystrybucją odnawialnych źródeł energii. W nowo wybudowanej siedzibie nie mogło zabraknąć sali zarządu oraz sali szkoleniowej. 

Sala konferencyjna na 14 osób umożliwia video konferencje wykorzystując dowolny program konferencyjny. Uruchomienie systemu jest niezwykle proste i sprowadza się do dotknięcia ekranu dotykowego i wyboru scenariusza pracy.

System wyposażono w cyfrowy sufitowy mikrofon Shure serii MXA oraz kamerę Huddly 5K. Całość wspiera urządzenie Kramer VIA Campus plus. W takiej konfiguracji system jest uniwersalny oraz zapewnia wyjątkową jakość połączeń.

Uzupełnieniem jest automatyzacja rolet oraz oświetlenia.


BWI Group, Balice

BWI Group w Balicach to centrum laboratoryjno-biurowe o łącznej powierzchni 11.000 m2. Na terenie obiektu zlokalizowano 22 sale konferencyjne, które zostały przez nas wyposażone w systemy multimedialne i video-konferencyjne. Projekt objął również monitory informacyjne rozproszone po całym obiekcie (digital signage), nagłośnienie kantyny oraz system rezerwacji sal.

DAF Wanicki, Kraków

Zintegrowane rozwiązanie wideokonferencji w sali zarządu DAF Wanicki.
Jednostka Crestron Flex umieszczona pod telewizorem posiada wbudowaną kamerę 4K o kącie widzenia 120 deg. ,sekcję mikrofonów kierunkowych wykonanych w technologii beamforming oraz głośniki.
Funkcja auto-zoom w kamerze rozpoznaje aktualnie mówiącą osobę i dokonuje automatycznego powiększenia.
Mikrofony zbierają dźwięk osób mówiących z odległości do 6m, dzięki wiązkom kierunkowym brzmienie głosu jest naturalne i głośne, a dźwięki obce (np. szumy klimatyzacji, itp.) nie są rejestrowane.

Projekt architektoniczny i wizualny: forma2000.eu Poszetka, Kraków

Nagłośnienie średniej mocy, do muzyki tła, stereo, możliwość podłączenia smarfona, Spotify, Tidal, itp.
Bardzo proste rozwiązanie, szybki montaż oraz przystępna cena.


Nestle Purina, Wrocław

Sala video-konferencyjna jako miejsce wirtualnych spotkań z zespołami projektowymi. Cyfrowy mikrofon Shure z technologią Intellimix rejestruje dźwięk z każdego miejsca, kamera 4K automatycznie kadruje uczestników, a intuicyjny system sterowania sprowadza obsługę sali do dosłownie kilku przycisków. Monitor o imponującej przekątnej 86" zapewnia widoczność z najodleglejszego miejsca w sali i wysoką jasność obrazu.

Profident, Kielce

Firma z branży stomatologicznej - Profident w Kielcach - wyposażyła swój budynek w najnowocześniejsze technologie multimedialne.

Możliwość zarządzania obrazami video na 7 ekranach i prowadzenie szkoleń z jednoczesną obserwacją zabiegów z gabinetu to tylko wycinek z bogatej funkcjonalności całego systemu.

Automatyzacja budynku w oparciu o system Crestron, centralne nagłośnienie Trivum, cyfrowy processing audio, nagłośnienie dużej mocy JBL, mikrofony Shure, laserowa projekcja, centralne sterowanie salą to atuty, które bezsprzecznie plasują tą realizację jako jedną z najnowocześniejszych budynków w woj. świętokrzyskim.zapytaj o wycenę

Polska Grupa Górnicza, sala zarządu, Katowice

Wykonanie renowacji sali pamiętającej jeszcze lata 70. na nowoczesną salę spotkań dla zarządu PGG Katowice.
Centralne sterowanie multimediami, nagłośnieniem, wideokonferencją, oświetleniem i roletami.


DPD Polska, Warszawa

Sala zarządu, kompletne rozwiązanie multimedialne ze wszystkimi najnowszymi technologiami "na pokładzie". 
Bezprzewodowe prezentacje Kramer VIA, wideo-konferencje z wykorzystaniem cyfrowych mikrofonów Shure(R). Tor audio transmitowany w technologii DANTE(R). System sterowania zarządza urządzeniami multimedialnymi oraz roletami i oświetleniem.


zapytaj o wycenę

Silesia Star, Katowice

Kompleksowe wyposażenie sal konferencyjnych zlokalizowanych na dwóch piętrach budynku Silesia Star w Katowicach.
Sala na zdjęciach jest dzielona mobilną ścianą akustyczną na dwie mniejsze. Demonstruje ona dość powszechny trend wyposażania sal konferencyjnych w ruchome ściany – zamiast jednej sali mamy dwie, a w szczególnych przypadkach dysponujemy przestrzenią do zgromadzenia większej ilości osób.

zapytaj o wycenę

MEGMAR Logistics, Kutno

Sala konferencyjna z przystosowaniem do wideokonferencji.

zapytaj o wycenę

UTC AEROSPACE SYSTEMS, WROCŁAW

Nowy budynek Inżynieryjnego Centrum Badawczo - Rozwojowego UTC Aerospace Systems we Wrocławiu został wyposażony w innowacyjne rozwiązania multimedialnezapytaj o wycenę

DTW, Zabierzów (część III)

DTW w Zabierzowie
wyposażenie kompleksu sal konferencyjnych

zapytaj o wycenę

Babiaczyk, Skrocki i Wspólnicy

Nowa siedziba kancelarii "Babiaczyk, Skrocki i wspólnicy" w Poznaniu to budynek wykonany w nowoczesnym stylu. Ciekawy design i dobrej jakości materiały sprawiają wrażenie stonowanej powagi ze szczyptą luksusu.

zapytaj o wycenę

INVEST PARK, Wałbrzych

Z uwagi na międzynarodowy charakter spotkań w nowo wybudowanej siedzibie WSSE przestrzeń konferencyjna musiała sprostać najwyższym światowym standardom. Jednocześnie mimo złożoności sprzętowej codzienne korzystanie nie powinno sprawiać trudności użytkownikom.

zapytaj o wycenę

UTC AEROSPACE SYSTEMS, Wrocław

Nowy budynek Inżynieryjnego Centrum Badawczo - Rozwojowego UTC Aerospace Systems we Wrocławiu został wyposażony w innowacyjne rozwiązania multimedialne

zapytaj o wycenę

PRATT & WHITNEY, Kalisz

Inwestor powierzył firmie HDCINEMA kompleksową realizację sali wideokonferencyjnej na 21 osób. Z podstawowych założeń wymienić należy: niezawodność, łatwość obsługi, możliwość prowadzenia wideokonferencji, telekonferencji oraz prezentacji multimedialnych.

zapytaj o wycenę

PRATT & WHITNEY II, Kalisz

Inwestycja przewidywała wykonanie sali wideokonferencyjnej dla zarządu firmy. Inwestor powierzył firmie HDCINEMA kompleksową realizację sali.

zapytaj o wycenę

DTW, Zabierzów (część II)

DTW w Zabierzowie wyposażenie kompleksu sal konferencyjnych

zapytaj o wycenę

KUHN, Poznań

Nowoczesne rozwiązania multimedialne pozwalają szybko i niezawodnie komunikować się między sobą, pracować nad jednym dokumentem za pośrednictwem systemu wideokonferencyjnego (w rozwoju) niezależnie od lokalizacji uczestników.

zapytaj o wycenę

DTW, Zabierzów (część I)

DTW w Zabierzowie wyposażenie kompleksu sal konferencyjnych

zapytaj o wycenę

BAHLSEN SP. Z O.O., SKAWINA

Spółka Bahlsen Polska jest częścią Grupy Bahlsen, rodzinnej firmy niemieckiej, działającej na rynku spożywczym w segmencie ciastek i ciast pakowanych.

MOTOROLA SOFTWARE GROUP 2, KRAKÓW

Sala przeznaczona głównie do telekonferencji. Z racji na rożną odległość uczestników od telefonu telekonferencyjnego występował problem ze słyszalnością.

zapytaj o wycenę

MOTOROLA SOFTWARE GROUP, KRAKÓW

Zleceniodawca narzekał na słabą słyszalność prelegenta podczas spotkań konferencyjnych i szkoleniowych.

zapytaj o wycenę

ARCELOR MITTAL, Dąbrowa Górnicza

Z uwagi na dużą liczbę uczestników oraz międzynarodowy charakter spotkań konieczne było stworzenie systemu konferencyjnego z tłumaczeniami symultanicznymi.

zapytaj o wycenę

VALEO, Chrzanów

Przygotowanie koncepcji modernizacji infrastruktury multimedialnej.

zapytaj o wycenę

MPO, SPÓŁKA Z O. O., KRAKÓW

Na sali odbywają się głównie spotkania szczebla kierowniczego, stąd położono nacisk na jakość i uniwersalność systemu.

zapytaj o wycenę

Sala konferencyjna, Kraków

Kompleksowe wyposażenie sali konferencyjnej na 120 osób w sprzęt audio-wizualny wraz z centralnym systemem sterowania.

zapytaj o wycenę

DENTAL, Częstochowa

Realizacja objęła kompleksowy projekt, okablowanie, dostawę i kalibrację całego systemu audio-wizualnego.

zapytaj o wycenę
Solitan, Włocławek
Solitan, Włocławek
Solitan, Włocławek
Solitan, Włocławek
Solitan, Włocławek
BWI Group, Balice
BWI Group, Balice
BWI Group, Balice
BWI Group, Balice
BWI Group, Balice
BWI Group, Balice
DAF Wanicki, Kraków
DAF Wanicki, Kraków
DAF Wanicki, Kraków
Poszetka, Kraków
Poszetka, Kraków
Poszetka, Kraków
Poszetka, Kraków
Nestle Purina, Wrocław
Profident, Kielce
Profident, Kielce
Profident, Kielce
Profident, Kielce
Profident, Kielce
Profident, Kielce
Profident, Kielce
Polska Grupa Górnicza, sala zarządu, Katowice
Polska Grupa Górnicza, sala zarządu, Katowice
Polska Grupa Górnicza, sala zarządu, Katowice
Polska Grupa Górnicza, sala zarządu, Katowice
Polska Grupa Górnicza, sala zarządu, Katowice
Polska Grupa Górnicza, sala zarządu, Katowice
Polska Grupa Górnicza, sala zarządu, Katowice
Polska Grupa Górnicza, sala zarządu, Katowice
DPD Polska, Warszawa
DPD Polska, Warszawa
DPD Polska, Warszawa
DPD Polska, Warszawa
Silesia Star, Katowice
Silesia Star, Katowice
Silesia Star, Katowice
Silesia Star, Katowice
MEGMAR Logistics, Kutno
MEGMAR Logistics, Kutno
UTC AEROSPACE SYSTEMS, WROCŁAW
UTC AEROSPACE SYSTEMS, WROCŁAW
UTC AEROSPACE SYSTEMS, WROCŁAW
UTC AEROSPACE SYSTEMS, WROCŁAW
UTC AEROSPACE SYSTEMS, WROCŁAW
DTW, Zabierzów (część III)
DTW, Zabierzów (część III)
DTW, Zabierzów (część III)
Babiaczyk, Skrocki i Wspólnicy
Babiaczyk, Skrocki i Wspólnicy
Babiaczyk, Skrocki i Wspólnicy
Babiaczyk, Skrocki i Wspólnicy
INVEST PARK, Wałbrzych
INVEST PARK, Wałbrzych
INVEST PARK, Wałbrzych
INVEST PARK, Wałbrzych
UTC AEROSPACE SYSTEMS, Wrocław
UTC AEROSPACE SYSTEMS, Wrocław
UTC AEROSPACE SYSTEMS, Wrocław
UTC AEROSPACE SYSTEMS, Wrocław
UTC AEROSPACE SYSTEMS, Wrocław
PRATT & WHITNEY, Kalisz
PRATT & WHITNEY, Kalisz
PRATT & WHITNEY, Kalisz
PRATT & WHITNEY, Kalisz
PRATT & WHITNEY II, Kalisz
PRATT & WHITNEY II, Kalisz
PRATT & WHITNEY II, Kalisz
PRATT & WHITNEY II, Kalisz
PRATT & WHITNEY II, Kalisz
DTW, Zabierzów (część II)
DTW, Zabierzów (część II)
DTW, Zabierzów (część II)
KUHN, Poznań
KUHN, Poznań
KUHN, Poznań
KUHN, Poznań
DTW, Zabierzów (część I)
DTW, Zabierzów (część I)
DTW, Zabierzów (część I)
BAHLSEN SP. Z O.O., SKAWINA
BAHLSEN SP. Z O.O., SKAWINA
MOTOROLA SOFTWARE GROUP 2, KRAKÓW
MOTOROLA SOFTWARE GROUP 2, KRAKÓW
MOTOROLA SOFTWARE GROUP 2, KRAKÓW
MOTOROLA SOFTWARE GROUP, KRAKÓW
MOTOROLA SOFTWARE GROUP, KRAKÓW
ARCELOR MITTAL, Dąbrowa Górnicza
VALEO, Chrzanów
VALEO, Chrzanów
VALEO, Chrzanów
VALEO, Chrzanów
MPO, SPÓŁKA Z O. O., KRAKÓW
MPO, SPÓŁKA Z O. O., KRAKÓW
Sala konferencyjna, Kraków
Sala konferencyjna, Kraków
Sala konferencyjna, Kraków
Sala konferencyjna, Kraków
DENTAL, Częstochowa
DENTAL, Częstochowa
DENTAL, Częstochowa
DENTAL, Częstochowa
DENTAL, Częstochowa

Proces realizacji


Realizacja może objąć wszystkie lub wybrane przez Państwa elementy.
Doświadczeni instalatorzy odpowiadają za sprawne przeprowadzenie montażu. System jest kalibrowany, testowany i programowany przez oddzielnych specjalistów.

W końcu celem nadrzędnym jest Państwa komfort podczas konferencji i przejrzysty sposób korzystania z urządzeń multimedialnych.

Wyposażenie sali konferencyjnej obejmujemy 2-letnim autorskim nadzorem, zapewniamy regularne wizyty konserwacyjne tak, aby system pracował niezawodnie przez wiele lat. Po upływie gwarancji oferujemy kilka pakietów wsparcia technicznego od okresowych przeglądów do gotowości serwisowej z określonym czasem reakcji.

zaczynamy od koncepcji ›


Koncepcja

Spotkanie ze specjalistą na miejscu inwestycji

Nieodpłatne spotkanie ze specjalistą i wspólna praca koncepcyjna to najefektywniejsza forma rozpoczęcia współpracy. Spotkanie pozwala nam zapoznać się z Państwa potrzebami, a Państwo poznają nas i nasz sposób pracy.

Zaznajomią się Państwo z najnowszymi trendami i możliwościami systemów konferencyjnych. W efekcie powstanie wstępny zarys systemu dopasowanego do Państwa pomieszczeń.

Oczywiście jeżeli na tym etapie preferują Państwo inną formę kontaktu – jesteśmy do dyspozycji.

następny krok - oferta

Oferta

system krojony na miarę

Skupiamy się na optymalizacji systemu tak, aby realizował określone cele i jednocześnie mieścił się w budżecie. Stosujemy sprawdzone markowe urządzenia, dlatego możemy pochwalić się wysoką niezawodnością i doskonałą jakością oddawanych instalacji. Oferty często są wariantowe, co pozwala Państwu zrozumieć różne funkcjonalności sal konferencyjnych w aspekcie kosztów.

W przypadku złożonych systemów ofertę uzupełniamy szczegółowym opisem proponowanych rozwiązań.

następny krok - projekt

Projekt

koncepcja przelana na papier

Dobra dokumentacja techniczna to podstawa bezproblemowej instalacji oraz jasno określone uzgodnienia międzybranżowe. Rysunki wykonawcze, schematy elektryczne, aranżacja wnętrza, opisy techniczne i wszelkie inne formy dokumentujące zakres prac to nasz wewnętrzny standard. Zakres projektowy z uwagi na złożony charakter środowiska konferencyjnego jest bardzo bogaty:

 • systemy audiowizualne
 • systemy wideokonferencyjne
 • systemy sterowania multimediami z poziomu urządzeń dotykowych
 • nagłośnienie wielostrefowe
 • systemy mikrofonowe, dyskusyjne, itp.
 • adaptacje akustyczne
 • aranżacja wnętrza i wizualizacje
 • inne, nietypowe rozwiązania

następny krok - realizacja

Realizacja

rzetelność wykonania w każdym detalu

Specjalizujemy się w kompleksowych realizacjach systemów audiowizualnych. Najważniejsze elementy składające się na dobry system to:

 • wykonanie okablowania niskoprądowego
 • montaż urządzeń multimedialnych (projektory, ekrany, nagłośnienie, itp.)
 • montaż przyłączy w stołach i podłodze
 • programowanie systemu sterowania
 • automatyzacja oświetlenia, rolet i pozostałej infrastruktury
 • kalibracja torów audio i video
 • wyposażenie w meble biurowe (stoły i fotele konferencyjne, itp.)

skontaktuj się z nami

Tak może wyglądać

Twoja sala konferencyjna


Zadzwoń i dowiedz się więcej
tel. 502 051 638 

lub napisz do nas na
hdcinema logo

Aby móc wpełni korzystać z możliwości naszej strony
zalecamy oglądanie jej w orientacji pionowej.
indicator