Co może zmienić się w Twoim salonie po konsultacji z naszym specjalistą?

Obejrzyj schemat poniżej:

przed
o o o o o o o
Źródło światła przeszkadza w seansie – konieczność ręcznego gaszenia świateł.
Fotele ustawione w miejscach przypadkowych, często bokiem do ekranu - przypadkowo rozmieszczona widownia nie pozwala na optymalizację obrazu i dźwięku.
Sterowanie za pomocą pilotów – mało intuicyjne, konieczna żonglerka pilotami, „tylko dla wtajemniczonych”.
Plątanina kabli nigdy nie sprzyja estetyce naszego wnętrza.
Światło słoneczne utrudnia oglądanie – konieczność ręcznego zasłaniania.
Telewizor kiepskiej klasy z niewielką przekątną – telewizor „znika” na ścianie i nie wypełnia naszego pola widzenia na tyle, aby wciągnąć nas w akcję.
Brak zewnętrznego nagłośnienia lub głośniki niskiej jakości – płaski, pozbawiony detali dźwięk to kiepski odbiór muzyki i brak dynamiki przy oglądani u filmów.
po
o o o o o o o
Oświetlenie optymalnie rozmieszczone, automatycznie zmieniające swoje natężenie podczas oglądania TV.
Zaplanowana lokalizacja widowni (foteli i kanap) - optymalny odbiór audio i video dla każdego widza. Usłysz zachwycające efekty przestrzenne, oglądaj filmy z najwyższym komfortem.
Wygodne sterowanie tabletem, smartfonem lub komputerem – streowanie całym kinem, oświetleniem, roletami na zasadzie zdefiniowanych scenariuszy np. „oglądaj film”, intuicyjne dla każdego domownika.
Przewody ukryte w ścianach, według zaprojektowanej wcześniej koncepcji pozwala utrzymać estetykę na najwyższym poziomie.
Rolety automatyczne – wprowadzenie sterowania kinem w salonie pozwala na automatyczne zamknięcie rolet podczas seansu kinowego.
Telewizor o przekątnej 65” – 95” gwarantuje kinowe wrażenia na najwyższym poziomie, fabuła wciąga a jakość i szczegółowość obrazu jest na najwyższym poziomie.
dobrej klasy głośnik, specjalnie dobrany do twojego salonu – selektywny dźwięk, ciepłe brzmienie to uczta dla uszu, pokaźny zapas mocy zachęca do odkręcania gałki głośności.indicator