Sprawdź kalibrację swojego TV/projektora! Kliknij
HDCinema logo

Nowoczesne technologie
w prostych słowach

Profesjonalna sala konferencyjna w Katowicach

Przedstawiamy naszą najnowszą realizację, którą mieliśmy przyjemność tworzyć na dwóch ostatnich piętrach budynku Silesia Star w Katowicach. Naszym zadaniem było kompletne wyposażenie znajdującej się tam sali konferencyjnej.

W zgodzie z najnowszymi standardami, sala na zdjęciach została podzielona mobilną ścianą akustyczną na dwie mniejsze. Jest to obecnie dość powszechny trend w kwestii wyposażania sal konferencyjnych – dzięki temu rozwiązaniu dysponujemy przestrzenią do zgromadzenia większej ilości osób. Kluczowym motywem przy organizacji przestrzeni w pomieszczeniach tego typu jest zapewnienie odpowiedniego systemu multimedialnego, który w naturalny sposób będzie podążał za zmianą konfiguracji sali.


Zrealizowany system w tym przypadku dynamicznie reorganizuje tor audio i wideo tak, aby codzienne spotkania przebiegały sprawnie, a sterowanie salami było intuicyjne.


nowoczesna sala konferencyjna Silesia Star

Tak obecnie prezentuje się sala konferencyjna w Silesia Star.


Dla zwiększenia wygody użytkowników, każda z sal wyposażona została w ekran dotykowy RTI KX-2, który umożliwia uruchamianie sal, regulację głośności i kilka dodatkowych funkcji podstawowych za pomocą jednego dotknięcia. Użytkownik ma do wyboru kilka scenariuszy pracy (przy połączonych salach) i decyduje które urządzenia będą mu potrzebne w trakcie konferencji. System automatycznie reaguje na różne scenariusze pracy, łączy lub dzieli nagłośnienie, mikrofony oraz kieruje sygnały wideo na odpowiednie ekrany/monitory.


Jaki sprzęt zamontowaliśmy?


Sale wyposażono w 2-strefowe nagłośnienie sufitowe, 2 tory wideo z projektorem NEC P502H oraz potężnym monitorem 80”. Zaawansowany procesor cyfrowy Symetrix gwarantuje doskonałą jakość dźwięku pozbawioną sprzężeń, trzasków i niezawodną pracę mikrofonów.


ekran dotykowy w sali konferencyjnej

Ekran dotykowy - serce całego systemu.


Co nas najbardziej ucieszyło? Pierwsi użytkownicy twierdzą, że system jest naprawdę intuicyjny w obsłudze i nie sprawiał żadnych problemów nikomu, kto miał z nim kontakt.


Dziękujemy za współpracę!  


Komentarze


Zobacz również


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/stanyy/hdcinema.pl/public_html/blog2/tpl/modern/modules/news-details.php on line 42